Yeni God of War Yolda | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Yeni God of War Yolda

B

By ToNiK

Misafir Üye
Playstation tarafından gerçekleştirilen 20.yıl dönüm kutlamaları kapsamında beklenen God of War haberi geldi.

Playstation’ın yeni nesil oyun konsolu Playstation 4 çıkışını gerçekleştirdikten sonra merak edilenler arasında God of War oyununun yeni nesle gelip gelmeyeceği olmuştu.


Yeni nesil oyun konsollarının çıkışını gerçekleştirmesinden sonra birçok oyun için acaba gelecek mi düşünceleri oyuncuların kafasını meşgul ediyordu. Bu oyunlardan birisi de God of War’ın yeni nesle çıkış yapıp yapmayacağıydı. Playstation tarafından gerçekleştirilen 20.yıl kutlamaları kapsamında Sony Santa Monica oyuncuların merakla beklediği haberi verdi.

Ancak oyunun yönetmenliğini üstlenen Cory Barlog yeni bir God of War oyununun gelişme aşamasının ilk başlarında olduklarını ve oyunun iki yıldan önce gelme ihtimalinin bulunmadığını belirtti. Bu süre içerisinde daha fazla bilgi paylaşacaklarını belirten Barlog, Kratos’un yeni oyunda baş karakter olup olmayacağı konusunda bir açıklama yapmadı.

Her ne kadar güzel bir haber gelmiş olsa da, iki yıldan önce bu oyuna ulaşılamayacağı için uzun bir süreliğine bu oyunu rafta bekletebiliriz. Ancak Kratos olmadan ne kadar keyifli olur bilinmez.
 

FOXHOUND

Forum Kalfası
ps'nin kafa oyunları umarım ivedi bir şekilde cikarda adam gibi oyun oynarız .! uncharted 4 ve serisi aynı şekilde god of war ve metal gear solid serisi playstation alma sebeplerimden biridir.! metal gear solid 5 pain de bekliyoruz.!
 
B

By ToNiK

Misafir Üye
Sengoku Basara , God of War ve DMC benim PlayStation'u sevmeme sebep olan oyunlar.

PlayStation'daki o seri kombolarin tadini hic bir yerde bulamiyorum :p . Ozellikle Sengoku Basara'da 2500'luk kombomdan sonra daha da baglandim PS'ye :rolleyes:.
 
Üst