Yeni Merkez Bankası Yardımcısı Mustafa Duman Kimdir?

killnuker
Daimi Üye
Mustafa Duman, 1994 yılında esbank t.a.ş.'nde müfettiş olarak çalışmaya başlamış, daha sonra hazine bölümünde müdür yardımcısı ve müdür olarak görev yapmıştır. 2002 -2007 yılları arasında millenium bank a.ş.'nde risk yönetimi başkan yardımcısı olarak, 2007 - 2009 yıllarında morgan stanley menkul değerler a.ş.'nde genel müdür yardımcısı olarak, 2009-2011 yılları arasında millenium bank a.ş.'nde risk yönetimi başkanı olarak çalıştı. 2011 yılından itibaren morgan stanley menkul değerler a.ş.'nde cfo olarak çalışmaktadır. odtü işletme bölümü mezunudur. cass business school, londrada işletme yüksek lisansı ve marmara üniversitesi bankacılık enstitüsünde sermaye piyasaları yüksek lisans yapmıştır.

merkez-bankasi-baskan-yardimcisi-murat-cetinkaya-gorevden-alindi-56365.jpg
 
nurallahordu
Forum Kalfası
Duman etti ortalığı

8.45 dolar

Sözde iyi eğitimli biri geldi de neden yardımcı değişti şimdi uctu yine dolar
 
sex
Cool Çırak
Haha adam faizi neden arttırdın diye manşet yaptı.
Bugun indirmedi yetki verilince
 
mokoko31
Hızlı Çırak
Gördünüz mü Yüce Başkan Baş Kumandan Hazretleri Sayın Liderimiz Asrın Lider Recep Tayyip Erdoğan Hazretleri bitcoini düşürdüler doları da düşünecektir
 
alpi_09
En istikrarlı üye
Şu doları 10 tl yapsalarda hepimiz rahat etsek...

Bir dış güçler tıribini bırakmak lazım artık...
 
Poyrazbartu
Çırak
merkez bankası başkanı değişimleri bitti, şimdi yardımcılarda kadro değişimine gidiliyor. Devletin için de çok net bir mücadele var ama tarafları hala kestirebilmiş değilim. Adam adamın kim olduğu çok önemli değil, diğerleri gibi zamanla anlaşılır konu.
 
CekoReis
Forum Kalfası
Hadi bakalım faiz indireceğiz dedi başkan da indirilmeli dedi ama yapmayacağını ifade etti.
Bu hafta sonu şutlanabilir...
 
Üst