Yeni NVIDIA Shield Tablet Gün Yüzüne Çıktı | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Yeni NVIDIA Shield Tablet Gün Yüzüne Çıktı

B

By ToNiK

Misafir Üye
Geçtiğimiz ay düzenlenen CES 2015 kapsamında tanıtılan Tegra X1’i kullanan yeni NVIDIA Shield Tablet’in Mart ayında resmi olarak tanıtılacağı belirtiliyor.

Dünyanın en önemli ekran kartı üreticileri arasında yer alan Amerikalı teknoloji firması NVIDIA, donanım alanındaki çalışmalarını tablet alanına da taşımış ve ilk tableti olan NVIDIA Shield Tablet‘i geçtiğimiz yılın yaz aylarında piyasaya sürmüştü. Özellikle oyunseverlere yönelik olarak hazırladığı ilk tableti NVIDIA’yı memnun etmiş olacak ki, firmanın çok yakında yeni bir tableti piyasaya süreceği belirtiliyor.

http://donanimgunlugu.com/wp-content/upload/2014/07/NVIDIA-Shield-Tablet-Hakk%C4%B1nda-Yeni-Detaylar.jpg​

Geçtiğimiz ay düzenlenen Consumer Electronics Show 2015 kapsamında görücüye çıkardığı yeni yongası Tegra X1‘le teknoloji dünyasını etkilemeyi başaran NVIDIA, bu yongayı kullanan yeni NVIDIA Shield Tablet‘i önümüzdeki aylarda piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Shield Tablet’e göre çok daha iyi performans sergileyebilecek olan bu yeni versiyon hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, NVIDIA’nın yeni tabletini Mart ayı ortasında düzenlenecek GPU Technology Conference kapsamında görücüye çıkaracağı söyleniyor.


Kaynak
 
Üst