Yeni sevgilinizin eski sevgilisi hakkında araştırma yapar mısınız? | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Yeni sevgilinizin eski sevgilisi hakkında araştırma yapar mısınız?

YENİ SEVGİLİNİZİN ESKİ SEVGİLİSİ HAKKINDA ARAŞTIRMA YAPAR MISINIZ?

• Total voters
    8

Ceren akgün

Daimi Üye
Kız arkadaşımın sevgilisiyle işim olmaz. Arkadaş aşkı yakışmaz genç kıza :)

Ama eski erkek arkadaşımın sevgilisini face'ten ekleyip gittiği cafede kızı incelemişliğim bile vardır.

Bir de kurtulun şu erkek egemen ağızlardan. Eski sevgilinizin yeni sevgilisi hakkında araştırma yapar mısınız olmalıydı başlık adminim.

morko58

Forum Ustası
Yapardım, çünkü bunun bana fayda sağlayacağını bilirdim en azından daha fazla bilgi sahibi olurdum ona göre davranırdım.

Bundada her hangi bir sıkıntı yada sorun olduğunu sanmıyorum, gayet doğal bir durum heleki kadınları bir şeytan olarak görürsek bu daha da önemini artırıyor.

necdet35

Co-Admin
Site Yetkilisi
Kız arkadaşımın sevgilisiyle işim olmaz. Arkadaş aşkı yakışmaz genç kıza :)

Ama eski erkek arkadaşımın sevgilisini face'ten ekleyip gittiği cafede kızı incelemişliğim bile vardır.

Bir de kurtulun şu erkek egemen ağızlardan. Eski sevgilinizin yeni sevgilisi hakkında araştırma yapar mısınız olmalıydı başlık adminim.
Tamamdır düzelttim Teşekkürler ;)

Gila

Moruk Moderator
Site Yetkilisi
Güzel fikir bekar olsam o programlardan çıkmam ekmek elden su gölden takıl dur :p
Bak bir fikir vereyim. Koftiden ayrılın taammı? Sonra yengaanım gitsin NECDET BANA GERİ DÖN falan desin taammı?

Sonra sen telefona falan çıkma taammı? Ablam birkaç gün villada takılsın, kılığı kıyafeti düzsün, eline yüzüne kan gelsin taammı?

Sonra sen istemem yan cebime koy gibisinden gidip programa katıl ama tam da saatler 6.45 civarı katıl ki, programın zamanı yetmesin taammı?

Sonra seni de alsınlar bir villaya :)

Birkaç gün inat minat yap, aksilikler yap, barışmam falan diyip villaya yerleş

Sonra bir akşam villaya iki büyük rakı, yanında balık malık getirip milletin kafasını iyi et taammı?

Sonra koftiden milleti birbirine düşürüp kavga etmelerini ve villadan kovulmalarını sağla

Sonra ben gelirim :D

Nereden baksan, ocak ayı sonunu çıkartırız beleşe :p