yerli otomobil TOGG için yeni bir video paylaşıldı.

 1. fearof

  fearof Forum Ustası

  Katılım:
  13 Ekim 2009
  Mesaj:
  11,920
  Beğeni:
  4,557
  Geçtiğimiz günlerde tanıtılan yerli otomobil TOGG için yeni bir video paylaşıldı.

  [​IMG]


  Geçtiğimiz Aralık ayında lanse edilen Türkiye’nin Otomobili TOGG, elektrikli otomobilini düzenlenen bir etkinlikle birlikte tanıtmıştı. Tanıtımın ardından, TOGG’un sosyal medya hesaplarında paylaşılan duyurularla yerli otomobille ilgili daha fazla detay ortaya çıkmaya başladı. Daha önce TOGG’un tasarım hikayesini anlatan videonun ardından bu kez, TOGG’un akıllı yaşam vizyonuna vurgu yapılıyor.


  [​IMG]

  TOGG‘un yeni yayınladığı videoda yerli otomobilin özelliklerinden bahsedilirken, akıllı ev ürünler ve sesli asistan sayesinde toplantı hatırlatmaları, özel günler hakkında bilgi, otomobil park rezarvasyonu ve otomobilin şarj durumu ile bilgilerin alınabileceğinden bahsediliyor. Hava durumu, navigasyon, evin sıcaklığı ile otomobil sıcaklığını senkronize etme gibi özellikler de araçta bulunacak ve tüm bu özellikler aracın ön konsolunda yer alan ekrada mevcut. Grubun ortaklarından Turkcell çatısı altında bulunan fizy’nin de otomobile entegre olduğunu belirtelim.

  TOGG tarafından hazırlanan yerli elektrik otomobilde yer alacak teknolojileri aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz…  KAYNAK:
   
  • Bilgilendirici Bilgilendirici x 1
  #1
 2. alpay29

  alpay29 Super Moderator

  Katılım:
  26 Ekim 2010
  Mesaj:
  26,783
  Beğeni:
  4,587
  bir süre daha idare edecek gibi...

  inşallah diğerlerine benzemez...
   
  #2
 3. Ne0

  Ne0 Forum Kalfası

  Katılım:
  11 Nisan 2012
  Mesaj:
  811
  Beğeni:
  88
  Çizgi film mi
   
  #3
Yükleniyor...