Yetkili arkadaşlar, lütfen yardım edin | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Yetkili arkadaşlar, lütfen yardım edin

seckin92

Cool Üye
Merhabalar, 6 yıl önce Wardom.org'a (o zaman org'tu) kaydoldum, daha 13 yaşında bi' velettim. Şimdi yıllar sonra tekrar gelip baktım da, saçma sapan hareketler yapmış, salakça konular açmışım. Milletin deneme tahtası yaptığı siteleri hackledim diye Defaced bölümüne koymuşum. Çocukluk işte, kendimi kanıtlamaya, kabul görmeye çalışıyordum herhalde..

Şimdi Bilgisayar Mühendisliği 4. sınıftayım, bu post'larımı gördükçe kendimden utanıyorum... Yönetici arkadaşlardan ricam, lütfen hesabıma bağlı bütün post'ları silin. Gerekirse hesabı da silin, ben yeniden kaydolur, adam gibi paylaşımıma devam ederim. Geçmişimdeki kara lekeleri temizlemek istiyorum, umarım duyarsınız. Gerekirse bu topic'i sürekli üstte tutacağım.

Lütfen bu konuda olumlu/olumsuz her türlü hareket veya düşüncenizi benimle iletişim kurarak bildirin.

Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz eder, başarılar dilerim.
Mehmet Seçkin

- Yönetici düzenlemesi: :

ReQuiemForAsaW

Forum Ustası
Postlar silinirde, 19 yaşında bilg. müh 4. sınıfta nasıl okuduğunu anlayamadım...?

saygılar

Mainliner

Forum Ustası
Bence geçmişinizden kurtulmaktansa ondan ders almayı her daim hatırlamayı geçmeniz daha doğrudur :) Biz zamanlar olduğunuz kişi değil şimdi ne olduğunuz önemlidir.

seckin92

Cool Üye
Bence geçmişinizden kurtulmaktansa ondan ders almayı her daim hatırlamayı geçmeniz daha doğrudur :) Biz zamanlar olduğunuz kişi değil şimdi ne olduğunuz önemlidir.
Bu yaptıklarımı unutacağımı hiç sanmıyorum, her daim hatırlayacağım zaten. başkalarının da hatırlamasına gerek yok.
-

Tamam bütün açmış olduğunuz konuları siliyorum ;)
Çok teşekkür ederim, mesajlarımı silme gibi bir şansınız varsa onları da silerseniz daha da güzel olur.
-

Postlar silinirde, 19 yaşında bilg. müh 4. sınıfta nasıl okuduğunu anlayamadım...?

saygılar
19 yaşında olup 4. sınıfta nasıl okuduğuma gelince, İlkokula erken başladım ve birinci sınıfı okumadım, direk 2'den başladım. Üstüne üstlük 29 ekim doğumluyum. Yani, aynı sınıfta okuduğum arkadaşlarımdan 3 yaş ilerdeydim her zaman için. (Onlar benden 3 yaş büyük oluyorlardı. 2 olan da vardı. :D) 4. sınıfa yeni geçtim. yani 3. sınıf da denebilir.

YazılımMimarı

Forum Ustası
Yaş olayı ilginç :S Bende 5 yaşında okula başladım ama böyle olmadı :D Okuduğum yabancı dil hazırlıklarından olsa gerek :p Neyse hoş geldin.

abdemir

Cool Üye
Ahah. Neden yahu ? Dursun işte.. Tek sende mi var ? :)) Bizim de öyle çok ama şimdi hepsi birer anı oluyor. Screenler, ses kayıtları, loglar.. Hepsi duruyor hala.

E: Şimdi şu an 19 yaşında ve 4. sınıf üniversite de isen, en iyi ihtimal ile 15 yaşında 1. sınıfa başlamışsın.. Hmm.. Demek ki bizde bir aptallık varmış, geç gitmişiz üniversiteye.

- Yönetici düzenlemesi: :

LifeBack

Cool Çırak
allah ıslah etsin akşam akşam :D

vantura

Super Moderator
Site Yetkilisi
Bu millet ne içiyor arkadaş??

Ben rakı içiyorum aynı etkiyi yapmıyor birtürlü

ruhadamkun

Daimi Üye
öncelikle tebrik ederim...demekki bir gelişme var yaptıklarından utanmana da gerek yok bence herkes bu işi bir şekilde öğreniyor senınde şimdi geçmişte yaptıklarından ders çıkarıp geleceğe sağlam çalışmalar yapabilrisn...hayatta başarılar..

baranbarlas

Forum Kalfası
boşa kürek çekmektense hoş geldin tekrar demek nezakettir