ygs sınavı hakkında sorularım var | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

ygs sınavı hakkında sorularım var

intel1111

Daimi Üye
arkadaşlar merhaba lise mezunuyum üniversiteye girmek için öys sınavına gireceğim ki bu yarın ki ygs sınavı oluyor sanırım.

sınava giriş kartı gibi bir şey adresime gelmedi (yada sınava girmek için ne gerekiyorsa)

sınava nerede gireğimi de bilmiyorum, ben internet sitesinde bakmıştım 28 mart diye görmüştüm, öysm`den bildirim mektubu bekler iken, sınavın yarın olacağını öğrendim.

şimdi benim sınav hakkım yandı mı? bu saatten sonra yapabileceğim bir şey varsa ne yapmam gerekiyor?

şimdiden teşekkür ederim

B

By ToNiK

Misafir Üye
cevap için çok teşekkür ederim

öysm sitesine forum sitesine üye olur gibi üye mi olacağım?
ÖSYM harcını yatırdıysan ve öğrenci üyeliğini tamamladıysan sana bir öğrenci numarası ve şifre veriyorlar.

Onu ÖSYM sitesinin Öğrenci Giriş bölümünden giriyorsun. Sekmelerde "Sınav Giriş Yeri Belgesi" yazar. Ona tıklayıp "Renkli" çıktısını alıyorsun ve onunla sınava giriyorsun. Gerekli şeyler belgenin altında yazıyor.

Bende haftaya Cumartesi ehliyete giricem hayırlısıyla. Allah hepimize zihin açıklığı versin.

intel1111

Daimi Üye
ÖSYM harcını yatırdıysan ve öğrenci üyeliğini tamamladıysan sana bir öğrenci numarası ve şifre veriyorlar.

Onu ÖSYM sitesinin Öğrenci Giriş bölümünden giriyorsun. Sekmelerde "Sınav Giriş Yeri Belgesi" yazar. Ona tıklayıp "Renkli" çıktısını alıyorsun ve onunla sınava giriyorsun. Gerekli şeyler belgenin altında yazıyor.

Bende haftaya Cumartesi ehliyete giricem hayırlısıyla. Allah hepimize zihin açıklığı versin.
kimlik numaran ile giriş yapıyorsun
ilk defa başvurduysan sana şifrenin bulunduğu bir kağıt vermiş olmaları gerekiyor
ok teşekkürler arkadaşlar

siteye girdim beni hemen şifre değiştirmeye yönlendirdi ancak hata veriyor bir türlü yapamıyorum internet explorer 11 kullanıyorum

intel1111

Daimi Üye
sana verilen şifreyi buldun mu bari?
ösym de yeni şifre oluştururken büyük harf, küçük harf, sayı ve özel karakter kullanman gerekiyor
örnek olarak Intel.3579 gibi
ie de hata verirse chrome ile dene
buldum sorunu hallettim (meğerse değiştirdiğim şifre sandığımdan uzunmuş)

din ahlak sorularını cevaplayacak diyor:

bu ne yahu?

ben yarın sınava sadece din sorularını cevaplamak için mi gireceğim?

Lorne Malvo

Forum Kalfası
buldum sorunu hallettim (meğerse değiştirdiğim şifre sandığımdan uzunmuş)

din ahlak sorularını cevaplayacak diyor:

bu ne yahu?

ben yarın sınava sadece din sorularını cevaplamak için mi gireceğim?

Kardes sen nereden aldın ösym hesabını ? Din sorularını kendi isteğine göre cevaplıyorsun .Yani onu kendin seçmissin .Sınavda 5 veya 6 din sorusu olması lazım sen bunlara ek yine 5 veya 6 soru daha çözeceksin . Yani sayfada mutlaka yazar .Bende gireceğim yarın .YGS ye girecek herkese basarılar dielrim bu arada .