YukleNET Eleştir Beni

swain

Daimi Üye
gayet guzel bi site bence
yalnız ana sayfadakı değisim resmı bıraz buyuk mu kacmıs ne ..
:)

TARIK

Super Moderator
Site Yetkilisi
Aslında site tasarımını değişeceğiz bu nednele yazmıştık ama tasarım düşüncemiz çok geniş olduğu için biraz gecikti o resimde biraz tip oldu :p

Stonkeep valla ben bişi yapmadım editörler yapmış olabilir yeni tasarımında daha değişik olacak zaten bunlar herkez değeri kadar puan alacak şuanlık biraz saçma herşey

jackal

Forum Kalfası
oncelıkle yayın hayatınızda başarılar,
tasarı yonunde zafları çok fazla kışısle goruşum orneğın download sıtelrının en onemlı olayı goze hıtap etmesıdır orneğin bolumlerı gruplandırmışsınız, ancak yıneden çok grup var gıbı duruyor bundan zıyada bu gruplamaların alt tarafı tamamen kotu duruyor çunku sayfa yapsında kenerları boş bırakmışsını yanı tam ekran bır stie yapsanız en çok yuklenenlerı bır kenara çekebılrı ve sayfanın diğer yanınıda kullanırsınız, dar lduğu için sayfa aşağı doru iyice uzuyoır,
kişise l onerılerım;
Doenload sitesıne bence mp3 ü hiç karıştırmayın sayfayı tam kullanın ve derlı toplu durmasını sağlayın
(yazdıklarım tasarımla ılgılıdır hiç bir şekılde sitenın kişisellığı değil iöçerik olarak çok iyi gerçekden zaten tasarımı değiştireceğinizi yazmışsını umarım daha guzel eyler ortaya çıkar :)

TARIK

Super Moderator
Site Yetkilisi
oncelıkle yayın hayatınızda başarılar,
tasarı yonunde zafları çok fazla kışısle goruşum orneğın download sıtelrının en onemlı olayı goze hıtap etmesıdır orneğin bolumlerı gruplandırmışsınız, ancak yıneden çok grup var gıbı duruyor bundan zıyada bu gruplamaların alt tarafı tamamen kotu duruyor çunku sayfa yapsında kenerları boş bırakmışsını yanı tam ekran bır stie yapsanız en çok yuklenenlerı bır kenara çekebılrı ve sayfanın diğer yanınıda kullanırsınız, dar lduğu için sayfa aşağı doru iyice uzuyoır,
kişise l onerılerım;
Doenload sitesıne bence mp3 ü hiç karıştırmayın sayfayı tam kullanın ve derlı toplu durmasını sağlayın
(yazdıklarım tasarımla ılgılıdır hiç bir şekılde sitenın kişisellığı değil iöçerik olarak çok iyi gerçekden zaten tasarımı değiştireceğinizi yazmışsını umarım daha guzel eyler ortaya çıkar :)
Görüşlerin için çok çok sağol bunların hepsi göz önünde tutularak güzel bir tasarım olacağına inanıyorum aslında nedne bilmiyorum ama site tasarımından çok editör bölümündeki editör script üstünde durduk professional bir script ortaya koyduk sitenin host sorunlarıda var şuan biraz geç açılıyor TURKTICARET host ediyor ama çok yavaş adamların teknik desteği çok kötü şimdi sağlam başka bir firmaya taşınacağım

deeper

Daimi Üye
Çok güzel, arayüzü beğendim. İçeriği de geniş gördüğüm kadarıyla, e artık bundan iyisi Şam\'da kayısı vallahi ne diyim :)

Misafir534

Banned
site guzel domain name super iş yapar... iyi çalışmalar babacan

LaSgO

Forum Kalfası
Bencede alt tarafın kenarlarına bişey eklesen bide.daha guzel olur örnegin adınız@yukle.net mailini verdigin bölümü yan tarafa alsan bi kaç şey daha eklesen Dahada guzel olur bence

aet330

Çırak
çok fazla kırık link vardı.Düzeltilirse daha hoş olur.Bide biraz daha güzel ve göze hitap eden tasarım şart.www.inndir.com bence çok çekici o açıdan.Örnek alınabilir yani.

M

masumserseri

Misafir Üye
Elestiriyorum...

Mail alani güzel ve istedigin gibi kullan.hizli giriyor.Suan yeni programlarda cikti onlari eklemek lazim deilmi TARIK

TARIK

Super Moderator
Site Yetkilisi
çok fazla kırık link vardı.Düzeltilirse daha hoş olur.Bide biraz daha güzel ve göze hitap eden tasarım şart.www.inndir.com bence çok çekici o açıdan.Örnek alınabilir yani.
Aslında ben download.com örnek almak istemiştim ama işi biraz abartınca tasarım baya bi değişti şimdi download.comun aynen türkce bir tasarımını düşünüyorum

Akdeniz

Forum Kalfası
Dostum ben tasarımdan değilde olayın başka bir boyutundan bahsedicem, mp3 listesi falan koymuşsun ciddi ciddi bu işi para kazanmak için yapıyorsan mp3 olayından vazgeçmen lazım.

venom

Cool Çırak
tasarım çok guzel, arsiv çok guzel ama o değişme az kaldı resmi çok büyük değilmi? göz zevkini bozuyor bence. tabiki bu zevk herkeze göre değişir. onun dışında güzel.