YukleNET Eleştir Beni

king

Hızlı Çırak
yeni tasarımda mutlaka ana sayfayı derli toplu yapın çünkü bu çok karışık ayrıca birazda göze hoş gelmeli bu konuda arkadaşlarında dediği gibi inndir.com gayet başarılı

swain

Daimi Üye
bence turk ticaretten bır an once kurtulup yoluna devam etmelısın

TARIK

Super Moderator
Site Yetkilisi
Yaungboy demiş ki:
bence kapamasaydın , eğer sorunun hit vss ise bunu cozmende yardımcı olurdum sana. Download sitelerinden yanayım ben :)
Yok hit değil uğraşamıyorum... Editorlerin onayladıkları ekledikleri programlar falan uzun iş zaten bir daha açarsam google.com gibi yapmayı düşünüyorum sadece arama olacak. Ama tam emin değilim açmak isteğimde yok..

Yaungboy

Hızlı Çırak
hangi scripti kullanıyordun? bende var download man. tarzı 2-3 tane ama pek kaliteli şeyler değil , bu nedenle elimde cok iyi bir domain olmasına rağmen projeye start veremedik :)

jackal

Forum Kalfası
gunluk zıyaretçin 200 fılan senın yerınde olsa boyle bi sayfa yapıcama sedo ya yonlendırırm sıteyı isim ıyı hiç değisle tıklardan para kazanabılırsın boşda durmasından ıyıdır
ornek olarak msnturkey.com a bak ben ole yaptım ayda 15 euro fılan getırıo hiç bılınmemesıne rağmen :)

admin

Administrator
Site Yetkilisi
Yönetici
Northwind, tartışma çıkaracak mesajlar gönderme lütfen...

Herkesi sitesi hacklenebilir normaldir bu; önemli olan hackleyebilmektir :).

jackal demiş ki:
gunluk zıyaretçin 200 fılan senın yerınde olsa boyle bi sayfa yapıcama sedo ya yonlendırırm sıteyı isim ıyı hiç değisle tıklardan para kazanabılırsın boşda durmasından ıyıdır
ornek olarak msnturkey.com a bak ben ole yaptım ayda 15 euro fılan getırıo hiç bılınmemesıne rağmen :)
ayda 605 kişiyle iyi kazanıyorsun
DOMAIN STATISTICS:
Visitors to this Sedo Listing: 6
Unique Visitors per month: 605

TARIK

Super Moderator
Site Yetkilisi
jackal demiş ki:
Böyle yaptığımda giren 200 kişi kaldı onlar da gider :D...

Şuanki tasarıma yani tasarım yok ama arama motorlarına verdiğim linke göre hit biraz arttı

jackal

Forum Kalfası
bu arada sedo dan domain satan bir çok kışı var turk yabancı alıcılar çıkıyor ufalk reakamlarada değil iyi fiyattan çakabilme ıhtımalı var :)