Yurtdışından ürün getirebilecek olan var mı

batucan05bb
Forum Kalfası
Konu içeriğini görebilmek için lütfen sayfayı aşağı kaydırın ya da buraya tıklayın. İçerik hemen aşağıdadır.

Siteyi reklamsız gezmek için lütfen üye olun ya da giriş yapın.

Arkadaşlar yurtdisindan uygun bir karla bir uclu kalem getirtmek istiyorum.yardimci olabilecek olan varmi?

2901
Forum Kalfası
kargosu 10-20 dolar arası olur. artık uclu kalemin fiyatı nedir bilemem. varmı bi site satan ?

YozAsKeR
Daimi Üye
Muhtemelen o kargo fiyatı o ülke içindeki şehirler arasının fiyatıdır. çünkü burda bile 7-8 tl tutuyor kargo. + olarakta nerde yaşadığınızı bilmiyorum ama ankarada maltepe pazarı veya ulusta bulabilirsin diye düşünüyorum..

batucan05bb
Forum Kalfası
getirtenler var türkiyeye 50 gr a kadra 3 dolar 50 gramdan sonra her 10 gr için 1 dolar ekliyor.kalem 19 gr.

blocktrade
Forum Kalfası
kalemi ne için istiyorsunuz hocam nasıl bir kalem arıyorsunuz ilgimi çektide kalemler karşı zaafım var :D

Wing Chun
Forum Kalfası
aynısından arkadaşda vardı bizim 20-25 tl ye almıştı ankara karanfil sokak ata iskenderin altındaki kırtasiyeden.

AdrenaLiN_
Forum Ustası
dostum altı üstü bir kalem ya bu kadar uğraşmaya değmez :) sonra bozulur yada bozuk gelir üzülürsün emeğine

Drncli
Çırak
Arkadasım kalemin Almanyadan getirtme sansımız var ama prosedurler ne bilemem..Hala dusunuosan özelden donus yaparsın...